Загальні відомості Троїцької сільської ради

До складу ради входять 2 населені пункти:

• село Троїцьке площею - 426,5 га
  • село Сиротенки площею - 405,6 га

Відстань від  с.Троїцьке  до с.Сиротенки - 3 км.

Населення сільської ради, станом на 01.01.2016 складає - 979 осіб, в тому числі:

• село Троїцьке - 732 осіб;
  • село Сиротенки - 247 осіб.

Село Троїцьке - центр Троїцької сільської ради Глобинського району Полтавської області, розташоване за 25 км від районного центру м.Глобине  та 100 км від обласного центру м.Полтава.

Показник Площа (га) % території
Площа сільської ради, всього: 6527,7 100%
Площа земель за межами населених пунктів 5696,6 87,26%
Площа населених пунктів, у тому числі: 832,1 12,74%
сільськогосподарські угіддя, всього 338,5 40 %
з них: рілля 183,5 20%
багаторічні насадження 9,0 0,91%
сіножаті 3,1 0,39%
пасовища 142,9 16,4 %
Землі вкриті лісами та чагарниками 21 2%
чагарники 14,1 1%
Землі заболочені 22,9 2%
Землі водного фонду:
під ставками
73,9 8%
Землі запасу 83 9,3%

Географічне положення:

Троїцька сільська рада розташована в лісостеповій зоні. Грунти переважно чорноземні.

Сільська рада межує з Пузиківською,  Кринківською,  Манжеліївською сільськими радами.

Територію Троїцької сільської ради пересікає автотраса районного значення Глобине-Федорівка.

На території сільської ради розташовано 6 ставків, у тому числі: в селі Троїцьке 4 ставки, в селі Сиротенки 2 ставки.

Архітектурні, історичні та археологічні пам'ятки:

Село Троїцьке:

1. В центрі с. Троїцьке в 1961 році встановлено пам'ятник  воїнам Радянської армії і воїнам Радянської армії –односельцям, які загинули в боях за Батьківщину в 1941-1945 роках, визволяючи село Троїцьке. Біля цього пам'ятника встановлена стелла на якій викарбувано імена односельців, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, а також імена воїнів Радянської армії, які загинули в боях за Батьківщину в 1941-1945 роках, визволяючи село Троїцьке.
  2. В 1968 році встановлено пам'ятник видатному полководцю-Фрунзе Михайлу Васильовичу, військові частини якого  звільняли село від денікінців.
  3. В 1984 році встановлено пам'ятник односельцю, Герою Радянського Союзу  Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років -Чорноволенку Івану Гнатовичу.
  4. В 2008 році на кладовищі в селі Троїцьке встановлений   пам'ятник  жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Село Сиротенки:

В центрі с. Сиротенки в 1961 році встановлено пам'ятник  воїнам Радянської армії і воїнам Радянської армії – односельцям, які загинули в боях за Батьківщину в 1941-1945 роках, визволяючи село Сиротенки. Біля цього пам'ятника встановлена стелла на якій викарбувано імена односельців, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, а також імена воїнів Радянської армії, які загинули в боях за Батьківщину в 1941-1945 роках, визволяючи село Сиротенки.

Виробнича спеціалізація підприємств та господарств розташованих на території сільської ради: вирощування зернових і технічних культур.

Провідні підприємства:-1,

• ВП агрофірма "Троїцька" ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт".  Керівник - Мироненко Микола Федорович

Фермерські господарства  - 8, у т.ч.:

• СФГ "Сяйво". Керівник - Пасічник Володимир Васильович
  • СФГ "Мрія". Керівник - Костенко Віктор Олександрович
  • СФГ "Успіх". Керівник - Усков Анатолій Олексійович
  • СФГ "Добробут". Керівник - Пулях Володимир Михайлович
  • СФГ "Надія". Керівник - Грицюта Віра Іванівна
  • СФГ "Любава". Керівник - Демченко Валентина Василівна
  • СФГ "Алга". Керівник - Гаценко Олександр Васильович
  • СФГ "Таїса". Керівник - Козиренко Олександр Володимирович

Заклади освіти:-2, у т.ч.:

• Фрунзівська загальноосвітня школа I-II ступеня. Директор - Оченаш Людмила Володимирівна, тел. 3-65-26
  • Дитячий садок Троїцької сільської ради. Директор - Чорноволенко Вікторія Олексіївна, тел. 3-65-73

Медичні заклади:-2, ут.ч.:

• с. Троїцьке: фельдшерсько-акушерський пункт. Керівник - Ткач Оксана Борисівна. Тел. - 3-65-17
  • с.Сиротенки фельдшерський пункт. Керівник - Мироненко Ольга Леонідівна. Тел. 3-65-04

Заклади культури: -2, у т.ч.:

с. Троїцьке: сільський будинок культури. Керівник - Жмура Світлана Олексіївна.
с. Троїцьке: бібліотека. Керівник - Чайка Валентина Володимирівна.