Троїцька земля дала людству таких знаних і талановитих людей:

1. Чорноволенко Іван Гнатович - Герой Радянського Союзу. Загинув при форсуванні Дніпра в 1943 році в районі острова Хортиця Запорізької області.
  2. Найда  Сергій Федорович, І903-І983рр.: генерал-майор, доктор істо­ричних наук,  заслужений діяч науки РРФСР, учасник Великої Вітчизня­ної війни, працював викладачем Ленінградського вищого військово-морського Інженерного училища, начальником управління Наркомату ВІйськово-Морського флоту, головним редактором журналів "Морской сборник", "Вопросы истории". Нагороджений орденами Червоного прапора, Трудового Червоного Прапора, Вітчизняної війни І та II ступеня, двома орденами Червоної Зірки,  багатьма медалями.
  3. Шаповажов Іван Савелійович, І8І7-І890рр.: засновник першої майстер­ні мозаїки в Росії. Брав участь в оформленні Успенського собору, ав­тор багатьох творів.
  4. В селі Фрунзівка народився дід великого російського композитора Петра Ілліча  Чайковського.