Депутатський корпус Троїцької сільської ради сьомого скликання

№ округу ПІБ Дата народження Посада в раді Посада та місце роботи
1 Плужник
Віра
Олександрівна
30.09.1962 ЧЛЕН  КОМІСІЇ з  питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього природного середовища Комірник - ВП АФ «Троїцька»
ТОВ ІПК «Полтавазерно-продукт»
2 Желізник
Костянтинівна
19.09.1964 СЕКРЕТАР  КОМІСІЇ  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового і торговельного обслуговування та соціального захисту населення Різноробоча - СФГ «Успіх»
3 Ковач
Тетяна
Олексіївна
07.10.1972 СЕКРЕТАР КОМІСІЇ  мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, дотримання  законодавства Комірник - ВП АФ «Троїцька»
4 Вітко
Михайло
Іванович
13.02.1972 ЧЛЕН  КОМІСІЇ  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового і торговельного обслуговування та соціального захисту населення Агроном - ВП АФ «Троїцька»
5 Пасічник
Володимир
Васильович
02.02.1959 ЧЛЕН  КОМІСІЇ з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього природного середовища Голова - СФГ «Сяйво»
6 Пулях
Володимир
Михайлович
11.07.1965 ГОЛОВА  КОМІСІЇ  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового і торговельного обслуговування та соціального
захисту населення:
Голова - СФГ «Добробут»
7 Михно
Ганна
Віталіївна
24.05.1969 Секретар сільської ради Секретар сільської ради -
Фрунзівська сільська рада
8 Закревський
Руслан
Володимирович
25.02.1973 ГОЛОВА КОМІСІЇ  мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства Начальник гаража - ВП АФ «Троїцька» ТОВ ІПК «Полтавазерно-продукт»
9 Єретик
Дмитро
Анатолійович
08.10.1984 ГОЛОВА  КОМІСІЇ з питань планування бюджету,
фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього природного середовища:
Економіст - ВП АФ «Троїцька»
10 Вознюк
Надія
Григорівна
22.06.1971 СЕКРЕТАР КОМІСІЇ з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього природного середовища Не працює
11 Самойленко
Микола
Миколайович
18.11.1973 ЧЛЕН  КОМІСІЇ  мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, дотримання  законодавства Столяр-тесляр-   ВП АФ «Троїцька» ТОВ ІПК «Полтавазерно-продукт»
12 Павленко
Микола
Іванович
17.01.1978 ЧЛЕН  КОМІСІЇ  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового і торговельного обслуговування та соціального захисту населення Тракторист-машиніст- ВП АФ «Троїцька» ТОВ ІПК «Полтавазерно-продукт»